

Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector LED SMD de 30W cu flux luminos de 3000 lm, potrivit pentru iluminarea exterioară și interioară a spațiilor. Sursa include 42 LED cu temperatură de culoare neutră (6500K) și indice de redare a culorii ≥80 Ra pentru culori fidele. Confectionat din aliaj ușor cu abajur din sticlă securizată, asigură durabilitate și protecție. Funcționează la 220-240V cu factor de putere 0.9, ideal pentru instalare la înălțime minimă de 3m. Cablu 0.25m cu izolație H05RN-F, clasa de izolare I.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 3000 lm |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 181x169.5x32 mm |
| Sursa de lumina | 42 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Lungimea cablului | 0.25 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.