

Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector profesional cu 42 LED SMD, oferind 3000 lm de flux luminos uniform și 6500 K culoare rece, perfectă pentru iluminare exterioară de zi. Echipat cu senzor de mișcare cu unghi de detectare 120° și rază până la 10 m, permite activarea automată la prezenţă. Temporizare ajustabilă între 10 și 300 de secunde se adaptează necesităților dvs. Carcasă din metal ușor cu abajur din sticlă securizată asigură durabilitate și protecţie. Funcționează la 220-240V, cu factor de putere 0.9 pentru eficiență energetică.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 3000 lm |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 181x209.5x37 mm |
| Sursa de lumina | 42 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | da |
| Unghiul de detectare a senzorului | 120 ˚ |
| Raza de detectare a senzorului | 10 ± 2 m |
| Timp de întârziere a senzorului | 10 ± 5 ÷ 300 ± 60 s |
| Înălțime de instalare min | 3 m |
| Stand/trepied | nu |
| Lungimea cablului | 0.25 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP54 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.64 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.