

Primești un email când produsul revine în stoc:
Proiector profesional echipat cu 42 LED-uri SMD de 30W, care oferă un flux luminos de 2700 lm și o temperatură de culoare neutră (6500K). Dispune de stativ telescopic inclus, reglabil între 0.58 și 1.21 metri, pentru poziționare flexibilă. Corpul din metal ușor și geamul securizat asigură durabilitate, iar indicele CRI Ra ≥80 garantează o redare foarte bună a culorilor. Cablu de 2m cu izolare H05RN-F și factor de putere 0.9.
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 30 W |
| Fluxul luminos | 2700 lm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Material | metal ușor |
| Material abajur | sticlă securizată |
| Culoare | negru |
| Sursa de lumina | 42 LED |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | ≥80 |
| Factorul de putere | 0.9 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Stand/trepied | da |
| Trepied inclus | da |
| Înălțimea trepiedului | 0.58-1.21 m |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H05RN-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 30000 h |
| Masa | 0.57 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.