



Presă hidraulică de atelier cu forță de presiune 12 tone și domeniu de activitate 0-695 mm. Lățimea de lucru: 400 mm, dimensiuni: 1300x576x500 mm. Corp din tablă metalică lăcuită, masă 45 kg. Destinată serviciilor auto și instalațiilor de producție pentru operații de presare, forjare și reparații.
Avertizări: Citiți cu atenție instrucțiunile înainte de a utiliza presa. Nu depășiți presiunea de presare nominală. Este imperativ ca presa să fie amplasată pe o suprafață fermă, plană și stabilă. Nu reglați supapa de siguranță.
| Domeniul de activitate | 0-695 mm |
| Brand | YATO |
| Forța de presiune | 12 t |
| Dimensiuni | 1300x576x500 mm |
| Lățimea de lucru | 400 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Finisaj de suprafață | lăcuit |
| Masa | 45 kg |
| Aplicație | servicii auto |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.