



Prelungitor rabatabil pentru scule cu forță din oțel aliat CrV 50BV30, cromat și finisaj satin. Cu suport și driver de 1/4″ (6.3 mm), lungime de 50.8 mm și design înclinabil pentru acces în spații dificile. Conform standard DIN 3121, oferă flexibilitate și rezistență în lucrări de precizie. Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | înclinabil |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 50.8 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12.4 mm |
| raza tijei | 8.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.