

Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor rabatabil 1/4″ din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin. Lungime 101,6 mm, diametru exterior capac 12,4 mm. Construccie flexibilă 360° pentru acces în spații înguste și unghiuri dificile. Suport cilindric standard, ideal pentru seturi de bit-uri profesionale. Conform DIN 3121.
| Tip | înclinabil |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 101.6 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12.4 mm |
| raza tijei | 8.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.