



Prelungitor pe tambur din PVC roșu, ideal pentru lucrări de lungă durată. Lungime 50 m cu secțiune de 3×2.5 mm², suportă 16 A la 230 V. Dispune de 4 prize cu împământare (tip E și F) și protecție pentru copii. Sarcina maximă: 1200 W (cablu bobinat) și 3600 W (complet derulat). Grad de protecție IP44 și protecție la supraîncălzire pentru siguranță sporită. Urechi de transport și stand integrat asigură portabilitate și stabilitate.
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05RR-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx2.5 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | roşu |
| Lungime | 50 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP44 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 1200 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 3600 W |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 11.7 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.