



Prelungitor pe tambur cu 4 prize de tip E și F, lungime 40 m și secțiune cablu 3G x 1.0 mm². Izolație H05VV-F cu protecție împământată asigură siguranța la supraîncălzire și protecția copilului. Suportă sarcini până la 2300 W la derulare completă și 900 W cu cablu bobinat. Tambur din PVC negru, grad de protecție IP20, ideal pentru aplicații în interior și exterior controlat.
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.0 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | negru |
| Lungime | 40 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP20 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 900 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 2300 W |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 4.5 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.