

Prelungitor de perete cu bobină automată retractabilă, lungime 10 m, curent maxim 10 A la 230 V. Cablu H05VV-F 3Gx1.5 mm² cu izolare și protecție completă, priză tip E+F cu împământare. Carcasă și tambur din PVC negru, rezistent la radiații UV și agenți chimici. Rebobinare automată facilitează depozitarea și transportul, capacitate maximă 1500 W la cablu complet bobinat. Grad protecție IP20, soluție practică și durabilă pentru diverse aplicații în interior.
| Tip prelungitor | pe o bobină automată |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 10 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 1 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.5 mm² |
| Materialul carcasei | PP |
| Material pentru furtun | PVC |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | negru |
| Lungime | 10 m |
| Rebobinare automată a furtunului | da |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Rezistenta chimica | da |
| Grad de protectie | IP20 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 1500 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 3000 W |
| Comutator | nu |
| Rezistenta la zgarieturi | da |
| Setați conținutul | şarpe |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.