



Prelungitor bobinator profesional 25 m cu 4 prize și protecție împământată. Curent maxim 16 A și sarcină de 2300 W la cablu complet derulat, ideal pentru utilaje și echipamente de uz casnic și semi-profesional. Izolație H05VV-F, protecție la supraîncălzire și protecție copil incluse.
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.0 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | negru |
| Lungime | 25 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP20 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 900 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 2300 W |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 3.2 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.