



Prelungitor profesional de 1,5 m cu 3 prize împământate tip E, dotate cu comutator independent. Suportă curent maxim de 16 A la 230 V, fiind sigur pentru utilizarea pe șantiere și în ateliere. Cablul de tip H05VV-F cu secțiune 3Gx1 mm² asigură protecție sporită, iar design-ul negru discret se adaptează ușor oricărui mediu de lucru. Ideal pentru alimentarea simultană a mai multor unelte și echipamente.
| Tip prelungitor | birou de lucru |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 3 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Culoare | negru |
| Lungime | 1.5 m |
| Comutator | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.