



Prelungitor profesional cu 3 prize, lungime de 5 metri și împământare de siguranță. Fabricat din cablu tip H05VV-F cu secțiune 3Gx1 mm², suportă un curent maxim de 10 A la tensiune de 230 V. Prizele tip E și F sunt compatibile cu majoritatea echipamentelor. Culoare albă, design compact perfect pentru birou și ateliere. Certificat pentru uz frecvent în medii profesionale.
| Tip prelungitor | birou de lucru |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 10 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 3 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Culoare | alb |
| Lungime | 5 m |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.