



Cablul de prelungire sigur și fiabil cu sistem de împământare complet, ideal pentru alimentarea echipamentelor profesionale în spații de lucru. Izolație H05VV-F și conductori 3Gx1 mm² garantează protecție maximă și funcționare stabilă.
| Tip prelungitor | birou de lucru |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 10 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 3 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Culoare | alb |
| Lungime | 3 m |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.