

Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor puternic cu tambur din PVC negru, capacitate 25 m, ideal pentru aplicații profesionale în construcții și lucrări grele. Suportă curent maxim de 16 A la 230-400 V cu protecție pe 50 Hz. Cablul H07RN-F cu secțiune 5Gx2.5 mm² asigură transfer sigur de putere. Echipat cu 1 priză 3P+N+E și 2 prize 2P+E, protecție copil, suport trepied și protecție la supraîncălzire. Grad de protecție IP44.
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | 3P + N + E |
| priză tip | 2P + E x2 |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 1 + 2 |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 5Gx2.5 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | negru |
| Lungime | 25 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP44 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 1200 (230 V a.c.) |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 3000 (230 V a.c.) |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 11.2 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.