

Cablul prelungitor profesional cu lungime 10 metri și izolație H07RN-F de 3Gx1.5mm², cu 3 prize de tip E și F. Suportă putere maximă de 3680W la 16A și 230V, cu grad de protecție IP44 pentru utilizare în condiții umede. Cauciuc rezistent la uzură și deteriorări mecanice, colorare neagră pentru vizibilitate sporită.
Avertizări: Nu utilizați cu dispozitive cu putere mai mare de 3680W. Verificați periodic izolația pentru deteriorări înainte de utilizare.
| Tip prelungitor | clădire |
| Brand | YATO |
| Putere maxima | 3680 W |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E & F |
| priză tip | E |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 3 |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.5 mm² |
| Culoare | negru |
| Lungime | 10 m |
| Grad de protectie | IP44 |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.