





Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor profesional pentru atelier cu 5 prize și împământare de securitate. Lungime 3 m, cablul H07RN-F cu secțiune 3Gx1,5 mm² suportă curent maxim 16 A la 230 V. Echipat cu comutator și protecție pentru copii. Grad de protecție IP44 asigură utilizare în condiții umede. Carcasă din material negru rezistent. Ideal pentru alimentarea simultană a mai multor echipamente în mediul de lucru.
| Tip prelungitor | clădire |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 5 |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1.5 mm² |
| Culoare | negru |
| Lungime | 3 m |
| Grad de protectie | IP44 |
| Comutator | da |
| Protecția copilului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.