

Prelungitor robust pe tambur din PVC de culoare roșie, cu lungime de 40 m și capacitate de 16 A la tensiune 230 V. Echipat cu 4 prize de tip E și F, este împământat și protejat la supraîncălzire, oferind siguranță în utilizarea continuă. Izolația H05RR-F cu secțiune 3Gx2.5 mm² și gradul de protecție IP44 asigură rezistență la condiții grele. Suporta sarcina maximă de 3600 W la desfășurare completă și include protecție pentru copii și suport de trepied.
| Tip prelungitor | tamburină |
| Brand | YATO |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05RR-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx2.5 mm² |
| Material tambur | PVC |
| Culoare | roşu |
| Lungime | 40 m |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Grad de protectie | IP44 |
| Sarcina max. (cablu complet bobinat) | 1200 W |
| Sarcina max. (cablu complet derulat) | 3600 W |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
| Stand/trepied | da |
| Masa | 9.9 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.