

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cablul prelungitor oferă acces convenabil la curent electric pe distanțe mari, cu o lungime generoas de 40 metri. Izolație de calitate H05VV-F și construcție robustă în culoare portocalie asigură durabilitate și vizibilitate în medii de lucru.
Avertizări: Desfășurați complet cablul prelungitor înainte de utilizare. Verificați compatibilitatea parametrilor înainte de conectare la rețea. Inspectați cablul pentru deteriorări și nu utilizați dacă sunt observate defecte la izolație, prize sau fișă. Nu încercați reparații proprii – înlocuiți cablurile defecte cu unele noi. Evitați contactul cu obiecte fierbinți sau ascuțite. Deconectați imediat în caz de deteriorare observată.
| Tip prelungitor | acasă |
| Brand | VOREL |
| Putere maxima | 1380 W |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | C |
| priză tip | C |
| Împământare | nu |
| Numărul de prize | 1 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Culoare | portocale |
| Lungime | 40 m |
| Grad de protectie | IP20 |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.