



Prelungitor sigur cu 4 prize și împământare, ideal pentru birou de lucru și aplicații profesionale. Lungime 1,5 m, curent maxim 16 A la 230 V, 50 Hz. Cablu H05VV-F cu secțiune 3Gx1 mm² asigură protecție deplină împotriva scurtcircuitelor. Fișe tip E și F pentru compatibilitate universală. Izolație robustă și design compact pentru spații de lucru limitate.
| Tip prelungitor | birou de lucru |
| Brand | VOREL |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E |
| priză tip | E & F |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 4 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx1 mm² |
| Culoare | negru |
| Lungime | 1.5 m |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.