

Prelungitor profesional din oțel CrV cromat, calicat pentru utilizare intensivă în ateliere și șantiere. Diametrul de 3/8″ (9,5 mm) se adaptează la majoritate cheilor dinamometrice și accesoriilor standard. Lungimea de 152,4 mm permite acces în spații dificile, cu finisaj satin pentru durabilitate și ușor de curățare.
Caracteristici principale:
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungime | 152.4 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 18 mm |
| raza tijei | 12.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.