

Extensie de calitate industrială cu dimensiune standard 3/4″ (19 mm), lungime 200 mm și diametru exterior al capacului de 36 mm. Confecționat din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin pentru protecție și durabilitate. Tijă cu rază de 22 mm, certificat DIN 3121. Perfect pentru lucrări în spații înguste și accesarea locurilor greu accesibile cu scule de preciziune.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime | 200 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 36 mm |
| raza tijei | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.