




Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor profesional de 20 m cu putere maximă de 3680 W și curent de 16 A, perfect pentru lucrări de durată pe șantier. Împământat și cu protecție IP44, asigură utilizare sigură în medii umede. Cablul H05RR-F de 3Gx2.5 mm² oferă flexibilitate și durabilitate. Include protecție pentru copii și o singură priză de ieșire, ideal pentru alimentarea uneltelor electrice profesionale.
| Tip prelungitor | clădire |
| Brand | YATO |
| Putere maxima | 3680 W |
| Curent maxim | 16 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | E & F |
| priză tip | E |
| Împământare | da |
| Numărul de prize | 1 |
| Tipul de izolare a cablului | H05RR-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx2.5 mm² |
| Culoare | roşu |
| Lungime | 20 m |
| Grad de protectie | IP44 |
| Comutator | nu |
| Protecția copilului | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.