

Adapter profesional pentru mărirea capacității de alcătuire a complexe în seturile de scule de mână. Fabricat din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin, asigură durabilitate și estetica. Diametrul exterior al capacului (24mm) și raza tijei (14.5mm) permit integrare perfectă în sisteme de scule standard 1/2″. Conform normativului DIN 3121.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime | 76 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| raza tijei | 14.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.