

Primești un email când produsul revine în stoc:
Prelungitor profesional de 254mm cu dimensiunea 1/2″, fabricat din aliaj CrV 50BV30 certificat DIN 3121. Finisajul cromat și satin protejează contra coroziunii, asigurând durabilitate pe termen lung. Cu diametrul exterior al capacului de 24mm și rază a tijei de 14,5mm, se montează ușor pe dispozitivele standard. Ideal pentru accesarea zonelor greu accesibile în lucrări de asamblare și demonmare.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime | 254 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| raza tijei | 14.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.