




Primești un email când produsul revine în stoc:
Cablul prelungitor portocaliu cu o lungime generoasă de 10 metri se potrivește pentru diverse aplicații domestice. Capacitate de putere de 1380 W la 230 V, adaptat pentru aparate electronice obișnuite. Izolația cablului de tip H05VV-F cu secțiune de 2×1.5 mm² asigură durabilitate și siguranță în utilizare. Ușor de depozitat și transportat datorită designului compact. Priza simplă de tip C fără împământare, ideal pentru spații deschise. Grad de protecție IP20 pentru utilizare în interior.
Avertizări: Desfășurați complet cablul înainte de utilizare. Asigurați-vă că parametrii cablului corespund cu cei ai rețelei electrice. Verificați cablul pentru deteriorări înainte de utilizare și evitați utilizarea dacă prezintă defecte. Nu reparați singur cablurile daunate. Evitați contactul cu obiecte fierbinți sau ascuțite. Deconectați imediat dacă observați deteriorări.
| Tip prelungitor | acasă |
| Brand | VOREL |
| Putere maxima | 1380 W |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip priză | C |
| priză tip | C |
| Împământare | nu |
| Numărul de prize | 1 |
| Tipul de izolare a cablului | H05VV-F |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2x1.5 mm² |
| Culoare | portocale |
| Lungime | 10 m |
| Grad de protectie | IP20 |
| Comutator | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.