

Port filieră cu dimensiunile M7-M9, ideal pentru operațiuni de filetare precize. Construcția din oțel cromat asigură durabilitate și rezistență la coroziune, cu o lungime de 224 mm și diametru exterior de 25 mm, ce permite manevrare ergonomică. Conform standardului DIN 225, este potrivit pentru lucrul profesional cu scule de filetare.
| Mărimea | M7-M9 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 224 mm |
| Diametrul exterior | 25 mm |
| Grosime | 9 mm |
| Material | oţel |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 225 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.