

Primești un email când produsul revine în stoc:
Pompă manuală din aluminiu ușor, cu capacitate de 21 l/min și viteză maximă de 70 rpm. Ridicare până la 5 m și prindere până la 3 m adâncime, perfectă pentru drenarea și transferul uleiului. Compactă și portabilă cu lungime de 1,28 m și furtun de 1 m inclus. Construcție pliabilă pentru depozitare și transport ușor.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Eficienţă | 21 l/min |
| Brand | YATO |
| RPM max | 70 min⁻¹ |
| Înălțimea de ridicare | 5 m |
| Adâncime de ridicare | 3 m |
| Lungime | 1.28 m |
| Lungimea furtunului | 1 m |
| Material | metal ușor |
| Pliere | da |
| Aplicație | la ulei |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.