



Pompă pneumatică profesională cu rezervor de 12 litri și coeficient de compresie 50:1. Presiunea de lucru 0.6-0.8 MPa cu ieșire grăsime de 30-40 MPa. Eficiență 0.85l/min și debit aer necesar 300l/min. Echipata cu furtun de alimentare 4m, pistol de unsoare și tub flexibil. Roți pentru mobilitate, dimensiuni compacte (840x360x320mm), masă 12.5kg. Ideală pentru operații profesionale de ungere în atelier sau șantier.
| Eficienţă | 0.85 l/min |
| Brand | YATO |
| Presiunea de lucru | 0.6-0.8 MPa |
| Debitul de aer necesar | 300 l/min |
| Presiunea de ieșire a grăsimii | 30-40 MPa |
| coeficient de compresie | 50:1 |
| Capacitatea rezervorului de grăsime | 12 l |
| Dimensiuni exterioare | 840x360x320 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungimea furtunului | 4 m |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 2 |
| Presiunea sonoră | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 108.0 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 12.5 kg |
| Setați conținutul | ungere/ungere pneumatică |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.