

Pompă cu pedală dotată cu 2 cilindri și manometru digital, pentru umflarea mingi, saltelelor și obiecte pneumatice. Domeniu de măsurare 0-0.7 MPa, furtun de 650 mm pentru acces ușor. Set complet cu cap universal și vârfuri speciale pentru diferite tipuri de valve. Construcție metalică rezistentă, plăcuță de sprijin 280×150 mm pentru stabilitate pe orice suprafață.
| Tip | fotbal |
| Brand | YATO |
| Domeniul de măsurare | 0-0.7 MPa |
| Dimensiunea piesei de lucru | 280x150 mm |
| Grosimea foii | 3 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Manometru | da |
| Lungimea furtunului | 650 mm |
| Setați conținutul | push-up |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.