

Pompă hidraulică profesională cu capacitate de 4 tone și presiune de lucru de 560 bar. Include 16 piese: actuator cu curs piston de 120 mm, 5 extensii, fălci răspândite, cârliguri și conectori pentru aplicații variate. Ideal pentru ateliere, industrie și aplicații de lifting și forțare. Masa de 19.3 kg și filet de conectare 13/16-20 UNEF asigură compatibilitate pe piață. Set complet gata de utilizare pentru sarcini grele și profesionale.
| Sarcina maxima | 4 t |
| Brand | VOREL |
| Presiunea de lucru | 560 bar |
| Cursa pistonului actuatorului | 120 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare | 13/16-20 UNEF |
| Masa | 19.3 kg |
| Numărul de piese din set | 16 |
| Setați conținutul | pompa hidraulica |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.