




Pompă de vopsit electrică de 480W cu eficiență de 2,1L/min, proiectată pentru aplicații profesionale cu vopsele de ulei, acrilice, în emulsie, grund și impregnări. Echipată cu pistol de pulverizare și furtun de 15 m, oferă presiune de lucru maximă de 22,7 MPa și temperatură de material între 5-40°C. Design ergonomic, operare ușoară și accesorii complete pentru rezultate de calitate superioară.
| Tip | hidrodinamic |
| Brand | YATO |
| Aplicație | vopsele de ulei |
| Putere | 480 W |
| Eficienţă | 2 l/min |
| Dimensiunea duzei | 517 |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Presiune de lucru max | 22.7 MPa |
| Lungimea furtunului | 15 m |
| Temperatura materialului de acoperire | 5~40 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 73.9 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | ≤2.5 m/s² |
| Masa | 14.5 kg |
| Setați conținutul | unitate de vopsire |
| Compatibil cu(e) | YT-82563 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.