



Polizor unghiular acumulator 18V Li-Ion cu disc abraziv 125 mm și viteză 10000 rot/min. Baterie 2000 mAh inclusă cu încărcător rapid (1h). Vibrații reduse (4.9 m/s²) și presiune sonoră scăzută (88 dB) pentru confort extins. Indicator de încărcare, masă ușoară 1.5 kg, ideal pentru polizare, debavurare și decupare pe șantier sau atelier.
| Cifra de afaceri | 10000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametrul discului abraziv | 125 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22.2 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Vibrație scăzută | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.9 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.