



Primești un email când produsul revine în stoc:
Polizor unghiular fără fir 18V cu disc de 125 mm, ideal pentru lucrări de polizare, tăiere și șlefuire în construcții și metalurgică. Motor fără perii garantează eficiență maximă și durabilitate, iar reglarea vitezei (3000-8500 min⁻¹) permite adaptarea la diverse materiale. Include o baterie Li-Ion de 4000 mAh cu încărcător rapid și indicator de nivel de încărcare. Pornitura soft și protecția IPX0 asigură siguranță, iar nivelul de zgomot redus (89 dB) face lucrul mai confortabil.
| Cifra de afaceri | 3000-8500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametrul discului abraziv | 125 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22.2 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Tip motor | fără perii |
| Reglarea vitezei | da |
| Pornire soft | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.28 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.26 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.