
Primești un email când produsul revine în stoc:
Polizor unghiular compact de 600W cu disc abraziv de 115 mm, potrivit pentru tăierea și șlefuirea metalelor. Viteza de rotație de 11000 rot/min și vibrații scăzute asigură finisaje de calitate și confort în utilizare. Carcasă robustă cu protecție IP20, mâner adițional pentru stabilitate și cablu de 2 m pentru mobilitate în atelier. Include capac de protecție și cheie de montaj. Putere acustică de 84 dB(A) cu izolare de clasă II.
| Putere | 600 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 11000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului abraziv | 115 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | nu |
| Vibrație scăzută | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 73.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 84.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.19 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.6 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.