





Polizor unghiular compact alimentat la 12 V cu performanță de 19500 RPM. Echipat cu motor fără perii, disc abraziv de 76 mm și indicator de încărcare a bateriei. Setul include 3 discuri de șlefuit, capac de protecție și cheie pentru montare. Ușor (1,6 kg) și perfect pentru lucrări de finisare, polisare și îndepărtare a materialelor pe suprafețe metalice și compozite.
Notă: Baterii și încărcător nu sunt incluse.
| Cifra de afaceri | 19500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametrul discului abraziv | 76 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 10 mm |
| Dimensiunea firului axului | M5 |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 68.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 79.5 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.23 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.6 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.