

Set complet cu 27 poansoane pentru litere și caractere speciale, ideale pentru marcarea permanentă a pieselor metalice și plastic. Fiecare poanson are înălțimea de 8 mm și este fabricat din oțel carbon de calitate (1045) cu duritate 50-55 HRC, asigurând o marcare precisă și durabilă. Lungimea totală de 72,2 mm oferă o manevrare confortabilă și control optim în timpul lucrului. Aplicație: marcarea mecanică a elementelor în atelier, industrie și reparații.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Înălțimea literei | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 72.2 mm |
| Lăţime | 11.2 mm |
| Material | otel carbon 1045 |
| Duritate | 50-55 HRC |
| Numărul de piese din set | 27 |
| Setați conținutul | etichete cu litere x27 (A-Z și) |
| Aplicație | pentru marcarea permanentă, mecanică, a elementelor metalice sau a unor materiale plastice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.