

Truse profesionale de poansoane digitale cu 9 piese, fiecare cifră 0-9 la înălțime uniformă de 8mm. Fabricate din oțel carbon 1045 de înaltă duritate (50-55 HRC), asigură marcări mecanice nete și permanente. Ideale pentru etichetare, numerotare și identificare rapidă a pieselor metalice, componente industriale și materiale plastice în ateliere, producție și depozite.
| Înălțimea cifrelor | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 72.4 mm |
| Lăţime | 11 mm |
| Material | otel carbon 1045 |
| Duritate | 50-55+E77873 HRC |
| Numărul de piese din set | 9 |
| Setați conținutul | markere digitale x9 (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8) |
| Aplicație | pentru marcarea permanentă, mecanică, a elementelor metalice sau a unor materiale plastice |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.