

Pistol de mână cu jgheab ergonomic, fabricat din materiale rezistente cu placă metalică și tijă din metal ușor. Capacitate 300 ml permite lucrul continuu la proiecte de finisare și etanșare. Design compact de 225×60 mm asigură control precis și confort în mâini prelungite.
Aplicații:
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Gest | jgheab |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 300 ml |
| Lungimea tubului | 225 mm |
| raza tubului | 60 mm |
| Mărimea | 225x60 mm |
| Lungime | 225 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Material tija pistonului | metal ușor |
| Material de mâner | metal ușor |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.