




Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol profesional pneumatic cu capacitate de 600 ml, optimizat pentru aplicare precisă de siliconuri, etanșanți, lipiciuri și mase dense. Corpul din metal ușor și mâner ergonomic din material ușor asigură manevra confortabilă și control superior. Presiunea de lucru maximă de 1 MPa, zgomot redus sub 70 dB(A) și vibrații minime sub 2,5 m/s² pentru lucru confortabil și eficient.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | tubular |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 600 ml |
| Lungime | 380 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Material | metal ușor |
| Material de mâner | metal ușor |
| Presiune de lucru max | 1 MPa |
| Presiunea sonoră | <70 dB(A) |
| Putere acustică | <80 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.81 kg |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.