

Pistol pneumatic compact pentru suflare și curățare, dotat cu duză de 100 mm. Funcționează la presiune maximă de 0,8 MPa și oferă performanță silențioasă cu nivel de zgomot controlat.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Presiunea aerului max | 0.8 MPa |
| Brand | VOREL |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Lungimea duzei | 100 mm |
| Material | PVC |
| Presiunea sonoră | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.11 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.