

Pistol tubular ergonomic și ușor pentru aplicarea precisă de mase dense, siliconi, lipiciuri și etanșanți. Cu capacitate de 310ml și lungime de 225mm, asigură control optim și randament ridicat în lucrări de renovare și finisare. Mânerul din metal ușor reduce oboseala utilizatorului pe parcursul zilei de muncă, fiind potrivit atât pentru profesionişti cât și pentru utilizatori ocazionali.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | tubular |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 310 ml |
| Lungimea tubului | 225 mm |
| raza tubului | 49 mm |
| Lungime | 225 mm |
| Material | metal ușor |
| Material de mâner | metal ușor |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.