Pistol pentru aplicarea de silicon și mase cu capacitate de 300 ml și lungime utilă 225 mm. Construcție cu schelet din metal ușor și plăcuță metalică pentru durabilitate și confort în utilizare. Ideal pentru aplicarea preciză a silicoanelor, etanșanților, lipiciurilor și altor mase dense în lucrări de renovare și finisare.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | scheletice |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 300 ml |
| Lungimea tubului | 225 mm |
| raza tubului | 49 mm |
| Lungime | 225 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Material de mâner | metal ușor |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.