

Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol profesional pentru aplicarea silicoanelor, maselor dense și etanșanților, ideal pentru lucrări de renovare și finisare. Cu capacitate de 300 ml și lungime de 200 mm, asigură control precis și confort în utilizare datorită mânerului din metal ușor.
| Gest | scheletice |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 300 ml |
| Lungimea tubului | 200 mm |
| raza tubului | 65 mm |
| Material | plăcuță metalică |
| Material de mâner | metal ușor |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.