










Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol de lipit fără fir cu putere de 25W și timp de încălzire de doar 15 secunde. Dispune de acumulator Li-Ion 1300 mAh cu autonomie de până la 45 de minute și încărcare rapidă în 3-5 ore. Eficacitate de 8-12 g/min asigură aplicare controlată. Setul include 1 baterie și 3 batonase de adeziv pentru utilizare imediată. Ușor de manevrat (0.3 kg), ideal pentru lipire plastic, lemn, textil și alte materiale.
| Diametrul insertului de adeziv | 7.2 mm |
| Brand | STHOR |
| Putere | 25 W |
| Eficienţă | 8-12 g/min |
| Temperatura de functionare | 200 ˚C |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Tensiune | 7.2 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 3-5 h |
| Timp de lucru max | 45 min |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.3 kg |
| Setați conținutul | pistol de lipici |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.