

Pistol de pulverizare tip HVLP cu performanțe ridicate și consum redus de material. Echipat cu duză de 1.4 mm și rezervor din material durabil, asigură aplicare uniformă cu flux de 0.19-0.25 l/min. Funcționează la presiune maximă de 0.3 MPa cu debit de aer de 410 l/min. Componente din metal ușor și oțel inoxidabil garantează longevitate. Nivelul de zgomot (74 dB(A)) și vibrații reduse (<2.5 m/s²) asigură confort în utilizare.
| Tip | HVLP |
| Brand | YATO |
| Presiunea aerului max | 0.3 MPa |
| Debitul de aer necesar | 410 l/min |
| Fluxul materialului de acoperire (apă) | 0.19-0.25 l/min |
| Diametrul duzei | 1.4 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Capacitate rezervor | 0.6 l |
| Material | metal ușor |
| Presiunea sonoră | 74.0 dB(A) |
| Putere acustică | 85.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.74 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.