

Pistol de pulverizare cu capacitate de 1 l, designed pentru aplicații de vopsire și finisare. Duzei de 1.5 mm și presiune ajustabilă între 3.5-5 bar permit control precis al fluxului vopselei. Zgomot redus sub 70 dB(A) și vibrații minime asigură confort în utilizare pe durate lungi.
| Presiunea aerului max | 0.4 MPa |
| Brand | VOREL |
| Debitul de aer necesar | 450 l/min |
| Diametrul duzei | 1.5 mm |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Capacitate rezervor | 1 l |
| Putere acustică | <70 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.74 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.