

Primești un email când produsul revine în stoc:
Pistol de lipit cu gaz cu putere reglabilă 30-70 W, alimentat cu butan sau propan-butan. Temperatura flăcării ajunge la 1300°C, iar temperatura de suflare de 550°C permite aplicații diverse: lipire cu staniu, brazare, contracție de materiale termocontractabile, deșurubare și pirografie. Timp de lucru până la 60 minute, aprindere piezo, control nivel gaz și protecție pentru copii. Greutate redusă de doar 50 g fără gaz.
Avertizări: Utilizați numai în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de a utiliza. Conectați sau schimbați recipientele departe de flacără și public. Purtați ochelari de protecție în timpul utilizării.
| Putere | 30-70 W |
| Brand | YATO |
| Tipul de gaz de alimentare | gaz de brichetă butan |
| Temperatura flăcării | 1300 ˚C |
| Temperatura de suflare | 550 ˚C |
| Temperatura maximă a vârfului | 350 ˚C |
| Consumul de gaz | 4.4 g/h |
| Timp de lucru | 60 min |
| Capacitate rezervor | 12 ml |
| Aprindere piezo | da |
| Controlul nivelului de gaz | da |
| Blocadă | da |
| Protejat pentru copii | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 50 g |
| Aplicație | lipirea cu staniu |
| Aplicarea a continuat. | sudura si lipirea termica |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.