












Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă de impact cu acumulator profesional, putere și performanță superioare pentru desfacerea și strângerea șuruburilor la torsiun mare. Motor brushless fără perii asigură eficiență energetică și durabilitate extinsă. Viteza reglabilă electronic (3 trepte: 0-1150/1450/1850 min⁻¹) cu frecvență de curs 2200 min⁻¹ adapteaza prestația la tip de lucrare. Comutatorul de sens de rotație, frâna axului și reglarea cuplului oferă control precis. Baterie Li-Ion 6 Ah cu încărcare rapidă 3 ore și indicator de stare. Suport 3/4″ (19 mm) pentru chei standard profesionale.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 2400 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-1150 / 0-1450 / 0-1850 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2200 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 6000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Tip motor | fără perii |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 110.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 15.3 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.9 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.