







Pistol de impact profesional 18V cu cuplu maxim de 2000 Nm și suport de scule 3/4″, ideal pentru lucrări grele de demontaj și montaj. Motor fără perii, frecvență de curs de 2200 min⁻¹ și viteze reglabile electronic asigură control precis. Caracteristici avansate: frână ax, comutator de sens de rotație, indicator de încărcare baterie și iluminare LED a zonei de lucru. Clasa de izolare III, fără acumulator și încărcător incluse.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 2000 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-1200 / 0-1650 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2200 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 73.0 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 81.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 9.00 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.8 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.