








Pistol termic profesional cu putere de 2000 W și termostat digital cu afișaj LCD pentru control precis al temperaturii. Dispune de trei trepte de funcționare cu flux de aer variabil (300-500 l/min) și temperaturi reglabile între 50-600°C. Set complet cu 4 duze și accesorii pentru îndepărtarea vopselelor și lacurilor, lipire, conectare și uscare. Clase de izolare II, protecție IP20.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura de suflare | 50 (I) / 70-600 (II) / 70-600 (III) ˚C |
| Flux de aer | 300 (I) / 300 (II) / 500 (III) l/min |
| Tipul de afișare | LCD |
| Reglarea temperaturii | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Masa | 0.81 kg |
| Setați conținutul | pistol termic |
| Aplicație | îndepărtarea vopselelor și lacurilor vechi |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.